Hakkımızda

Nejdet Kont 1987 yılında yola çıkarken sahip olduğum en önemli şey içimdeki sonsuz başarma azmiydi. 1987 yılından günümüze kadar başarılı projelere imza atmaktayız.
Yenilikçi bir anlayış, deneyimli işlerle köklü geçmişimizden güç alarak aile şirketi olan kont inşaat yoluna devam etmektedir.
Müşteri odaklı çözüm arayışı, kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslim ve memuniyet ana ilkemizdir.
İzmir,Aydın , kuşadası ,kuzey ırak, ve özelliklede İstanbulun anadolu ve avrupa yakasında inşaat sektörünün farklı alanlarında başlangıçtan günümüze kadar inşaat yapımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
Kont inşaat ,sahip olduğu teknik ekipmanlar ,güvene dayalı tecrübeli kadromuz, şeffaf,dürüst ,iş güvenliği ve personel sağlığı kalite anlayışımızın temelini oluşturur.Kaynaklarımızın en etkin ve verimli bir biçimde kullanılması ,performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak gelişmesini sürdürmektedir.

NEJDET KONT


Vizyonumuz

Konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteden ve güvenirliğinden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamalar ile sektördeki yerini daima ileriye taşımayı hedeflemektir.


Misyonumuz

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde üretmek ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin menfaatlerimizin her zaman üstünde olması yaşanabilecek problemlerinizi oluşmadan önlemek ve veya çözmek başarımıza giden yol olacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.